Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire jó anatómiából ez a...

Mennyire jó anatómiából ez a jegy?

Figyelt kérdés
Tavaly makroszkópos anatómiából 4-es lett a szigorlatom, most pedig 3-as a szövettan. Javítanom kellene szövettanból?

2020. dec. 18. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Itt senki sem tudja, hogy hogyan és mennyire igazságosan zajlik a vizsga, így nehéz megválaszolni.
2020. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megvan? Megvan. Akkor?
2020. dec. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Melyik Egyetem? Melyik professzor? Nem mindegy. Valahol jó, valahol gáz.
2020. dec. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Semmelweis ÁOK. (Professzort nem szeretnék írni)
2020. dec. 19. 02:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az akire gondolok akkor jó az is. Az általába addig kérdez, amíg megnem buksz legalább egyszer. A-Z-ig mindent tudni kell, de még azon felül is kérdez, és ha azokra a kérdésekre is tudsz válaszolni, amelyeket soha életedbe nem hallotál még, akkor kaphatsz 5-öst. :D
2020. dec. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem egyre gondolunk, nem tudom...😅 Mit javasolsz, van értelme javítással próbálkozni, vagy örüljek ennek a jegynek?
2020. dec. 19. 02:42
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Hát figyelj. Ezt te érzed. Szerintem nem egy jegy fogja eldönteni a karriered. Valaki kettessel átcsúszik rajta, és mégis kíváló szakmabeli lesz. Ha úgy érzed sokkal jobbra vagy képes és van energiád még tanulni rá, akkor csináld!
2020. dec. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Orvos vagyok 4 éve. Az anatómia szigorlat számít a diplomaátlag számításánál. Nem mindenkinek számít a diplomaátlag munkába álláskor, de nekem speciel elég sok múlt rajta. Egyszer voltam javítani, abból majdnem rontás lett. Mivel azóta átalakult a képzés, nem tudom, hogy számít-e a jegyed a diplomába. Ha nem, én hagynám. A szövettanra kevés dolog épül - az alapokat valószínűleg tudod, az apróságokat meg újra megtanulhatod önszorgalomból, ha patológus akarsz lenni. Viszont ha számít a jegyed a diplomába, és tudod, hogy mi hiányzott a felkészülésedből, és magabiztos vagy, akkor érdemes lehet javítani.
2020. dec. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as, köszönöm szépen, hogy válaszoltál :) (Jelenleg) sebész szeretnék lenni. A makroszkópos anatómia 4est már nem tudom sajnos kijavítani, bár ezt nem is érzem annyira nagyon rossznak.

Mikroszkópos anatómiából ez most szigorlat volt (fejlődéstan, neuroanatómia mikroszkópos része, szövettan), és ez lett sajnos 3as. Nem látok sok esélyt arra, hogy patológusnak menjek, de nem szeretném, ha 1 jegy miatt "beszűkülnének" a lehetőségeim a későbbiekben, ezért kérdeztem, hogy mennyire számít, mennyire érezzem magam rosszul miatta...

2020. dec. 19. 04:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Röviden és tömören: szerintem nem érdemes javítani.
2020. dec. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!