Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hogyan készül a központi...

Ki hogyan készül a központi felvételire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ki hogyan készül a központi felvételi?

Tippek,tanácsok jól jönnének

Plusz tapasztalat is,aki már megírta xy éve az hogy gyakorolt,hány pont lett,melyik évben írta?

Előre is köszi mindenkinek!✌



2020. dec. 19. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 2021-ben fogom írni a felvetelit.

Hát a régebbi feladatsorokat csinálom, plusz járok online előkészítőre.

Meg ez is sokat segít, szerintem próbáld ki:

[link]

2020. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia! Nos, én is januárban írom a felvételit :) én töltögetem a matek-magyar feladatlapokat ezerrel, még sajnos nem időre, október óta gyakorolgatom a típusfeladatokat amíg egyre jobban belejövök. Iskolai felvételi felkészítőre is járok, illetve annak az iskolának a felkészítőjére (szintén matek, magyar) ahova szeretnék majd jelentkezni. És még olyan könyvet is töltögetek amelyekben olyan feladatok vannak, mint a központiban (nem ugyanazok a feladatok, hanem hasonlóak:D). Ebből is matek-magyar.


Kívánok minden januárban felvételizőnek sok szerencsét, remélem mindenki bejut álmai iskolájába!

2020. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon, egyedül vagy a szüleimmel. Minden nap csinálok egy magyart vagy matekot (de ahogy közeledik 23-adika át fogok térni nap 1 magyarra és 1 matekra). Anyám segít, ha valami nem megy és még online tankönyveket nézek. Az iskolám felkészítője nekem nem igazán működött, itthon hatékonyabb vagyok. Ha sok régebbit megcsinálsz biztos nem fog rosszul sikerülni, se meglepetésként érni semmi. Ha otthon próbáljátok egy idő után szerintem érdemes egy stoppert elindítani, hogy tudjátok kb mire számítsatok időben, gyorsabban kell dolgoznotok vagy lehet kevésbé sietni. Sok sikert mindenkinek! Remélem jól sikerül!
2021. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mindenképpen oldj meg régebbi feladatokat időre hogy tudd higyan állsz

Járj előkészítőre ha van rá lehetőség akkor oda ahová szertnéd hogy felvegyenek ez a tanárok szemében azt jelenti hogy komolyan be szeretnél kerülni

Elötte este elötte nap aznap semmi féle képpen ne tanulj, ne készülj rá csak lazulj el.

Ne a mennyiségre törekedj hanem a minőségre

Ne rágódj egy feladaton menj tovább

2021. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!