Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem tanulok semmit a...

Ha nem tanulok semmit a felvételire mennyi esélyem van hogy felvegyenek egy jó gimnáziumba? ( 3-as tanulo vok)

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok, általában aki nem gyakorol felvételi feladatlapokat nem tudja időben befejezni. Én is amikor elkezdtem feladatlapokat írni még az elején jóval túlléptem a rendelkezésemre álló időt. Valamint meg kell tanulni matekból, hogy írd le a feladatot, mert legtöbbször a végeredmény csak 1 pontot ér. A helyedben én fogalmazást is gyakorolnék, ha csak nem vagy zseni belőle. Már csak azért is készülnék rá, mert már a jegyeid miatt is hátrányból indulsz, mert nem tudsz annyi pontot összeszedni, mint akinek csak ötösei vannak. Nem tudom milyen gimire gindoltál, de ha van szóbeli és jól tudsz beszélni, akkor azzal felhúzhatod, de ha nincs akkor az írásbeli felvételin kell jó pontszámot szerezned.
2017. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kettanra akarok menni es majd novemberbe megyek felsofokuzni. Igazábol csak a reál tantárgyakbol vagyok 3-as(matek fizika kemia ) a humanokbol 5-os (énekből 2-es vagyok nem tudom ez számit e)
2017. okt. 8. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
A magyar, matek, történelem, idegen nyelv és egy természettudományi tárgy számít. Ha ebből egyedül matekból vagy 3-as akkor veszítesz 4 pontot az 50-ből, ez nem olyan rossz.Rengeteg kéttannyelvű van, erre nem lehet így konkrét választ adni felvehetnek-e. Pl Karinthyba, Szent Lászlóba biztosan nem, Xántusba, Budai Középiskolába felvehetnek. Kölcseybe talán, attól függ mennyire sikerül a központi. Ha nagyon nem megy a matek és rontod a központit akkor jó gimibe biztos nem vesznek fel.
2017. okt. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát nem akarlak megsérteni de 3as tulóként nem hinném hogy felvesznek jó gimnáziumba :/ még gimnáziumba se :/ bocsi
2017. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!