Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudom leadni a vizsgát,ha...

Hogy tudom leadni a vizsgát,ha már nincs 24 óra addig?

Figyelt kérdés

Ma este került be a gyakorlati jegyem egy tárgyból,sikerült.

Viszont én korábban a biztnság kedvéért felvettem holnap délelőttre egy vizsgát,hogy karácsony előtt letudjam,mert egy nehéz tárgy.

A neptun már nem engedi leadni,hiszen holnap délelőtt lesz a vizsga.

Mit tudok tenni? Írtam a tanárnak és a TO-nak is,de mivel vasárnap este van,nyilván nem válaszol senki. Szerintetek valamit tudnak tenni?

Nem szeretnék levizsgázni belőle ,mivel sikerült és tényleg nagyon nehéz...az is lehet,hogy nem sikerüle újra.

Köszönöm.



2020. dec. 20. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#10: ha nem megy el, akkor kiszámlázzák az igazolatlan távolmaradás díját. Az meg hogy a korábbi vizsgajegy ilyenkor megmarad-e, vagy törlődik, az attól függ, hogy szól erről a tanulmányi és vizsgaszabályzat. Nem lesz két jegye. De a legtöbb helyen a friss felülírja a régebbit.
2020. dec. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez elég hülye szabály, az ên időmben nem volt ilyen.
2020. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#12: Nálunk például az van, hogy fel sem lehet venni addig új vizsgát, amíg a régit be nem írják. Egyszer mehetsz javítani, de ha rosszabb, akkor bizony a rosszabbat írják be.

Van olyan tanár, aki külön elmondja, hogy nála lehet javítani, de akkor ne vegyük fel újra, csak szóljunk előre. Ha rosszabb, ott se voltál! Ha jobb, akkor meg utólag felveszi neked.

2020. dec. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Hat ez elég logikátlan. Akkor a diák van a rendszerért és nem fordítva. Nem csoda hogy nem értettem.
2020. dec. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, végül mi lett a megoldás?
2020. dec. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Leadták nekem a vizsgát a tanàrral egyeztetve,semmi gond nem volt,a tanár is nagyon kedves volt.
2020. dec. 22. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!