Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10.-be még lehet iskolát...

10.-be még lehet iskolát váltani? (több lent)

Figyelt kérdés

Középiskolába járok, 10.-be. Most jöttem rá, hogy amit tanulok (műszaki informatika), abba nem igazán vagyok jó, meguntam az egészet, nincs kedvem hozzá. Jobban érdekel az autószerelés és minden ami autó :D.

Szerintetek váltsak iskolát, vagy már nem lehet? Emlékszem valamire, hogy mondták, hogy még lehet, de 10.-be? Kérlek írjátok le ennek a pontos menetét, hogy hogyan zajlik le ez az iskola váltás.



2020. dec. 29. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz olyan iskolát amely hajlandó befogadni téged akkor válthatsz. Persze a kötelező szakmai gyakorlatot valahogy el kell rendezned a sulival.
2020. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Hát szerintem visszaraknak 9-be😅

Hozzánk anno egy srác műszakinfó 10. osztályból jött át kereskedelemre, és 9-be, mert másfél évnyi anyagot nem tudott volna bepótolni (főleg, h nem voltak olyan tárgyai ott, mint itt).

2020. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!