Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mérnökinformatikus szakra...

Mérnökinformatikus szakra melyik egyetemet válasszam?

Figyelt kérdés
Bárkinek bármilyen tapasztalata, véleménye van a különböző egyetemekről az írja le, nagyon koszi elore is! :D
2020. dec. 30. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen mindegy, mindegyikkel kapsz munkát. Ha a presztizs számít akkor BME, ha nem akarsz annyit szenvedni, akkor ÓE, ha viszont vidéki vagy akkor DE, mert ott sok a gyakornoki lehetőség.
2020. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Konkrét vélemény az egyes egyetemekről? Hol szívatnak többet, hol milyen az oktatas, tanarok, stb.?
2020. dec. 31. 00:36
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha van időd nappalin szopni 2x annyit egy papírért, ami ugyanannyit ér, mint a többi és qrvára leszarja mindenki, hogy hol szerezted (kivéve persze azokat, akik szintén ott végeztek, mert azoknak hatalmas az arca), akkor BME. Ha képes vagy belátni, hogy ez egy olyan szakma, ahol a papír amúgy sem volt soha a középpontban (ettől még úgy gondolom, jó ha van egy akármilyen műszaki/informatikai diplomája az embernek, mert előnyt jelent), a tapasztalat viszont annál inkább, ennél fogva pedig egy olyan képzést szeretnél, ami mellett tudsz gyakorolni, önálló projekteket készíteni, dolgozni is anélkül, hogy a kreditjeid rámennének, akkor válassz egy vidéki egyetemet (SZTE, SZIE, PTE, DE) vagy az OE-t, Pázmányt.


Valószínűleg körül fogják szopni itt még párszor a BME-t, én már ezerszer megbántam, hogy ott végeztem 2 év csúszással, miközben másnak ennyi idő alatt egy mesterszakos végzettsége is lett vagy 3 év munkatapasztalattal medior volt már. Vagy mindkettő.

2020. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, lehetne kérdésem a BME-vel kapcsolatban?
2020. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4: hogyne
2020. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Nekem is lenne a BME-vel kapcsolatban kérdésem. Esetleg írhatok én is?
2021. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: nyugodtan írjatok bármi kapcsán, persze :)
2021. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most a harmadik félévet próbálom befejezni a BME-n. Az igaz, hogy nem tudok saját projekteken dolgozni, mert tartanom kell a lépést, és nem vagyok egy zseni sajnos. Eddig még nem csúsztam, de sok csoporttársamról tudom, hogy pár tárgy nem sikerült. ELTE proginfón több a matek, itt több a hardver, de #3-al egyet tudok érteni. Kérdezz nyugodtan :)
2021. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!