Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3 nap alatt 12 tételt megtanulni?

3 nap alatt 12 tételt megtanulni?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom, ahelyett, hogy ide írok, inkább tanuljak, de szeretném kikérni a véleményeteket, tapasztalataitokat. Borzasztóan elcsúsztam a vizsgaanyagokkal, 12 tételt kellene tudnom, 3 napom maradt felkészülni. A tételek 2-3 oldalasak. A témák közepesen nehezek. Már pánikolok is elèg keményen. Mit gondoltok? Meg lehet csinálni, van esély átmenni egy kettessel?

2020. dec. 31. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Persze! Napi hat tétel és 1 napot pedig a nehezebb dolgok ismétlésere hagyj. Viszont tényleg tedd le a telód és koncentrálj!
2020. dec. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Én egy éjszaka alatt tanultam meg 13-at múltkor, bár az enyémek nagyrészt 1-2 oldalasak voltak. 3 nap alatt simán megy ha tényleg nekifekszel
2020. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Mérnökinfós szak, adatbázisok tantárgy:

2 nap alatt tanulok meg 53 tételt, amit 1,5 2 oldalasak, de akár 1 nap alatt is meg lehetne.


Érettségin összesen a szóbelinél 100 tételt kellett tudni, már elfelejtettem hány tantárgyból.


Azt tanultam meg 3 nap alatt, mondjuk az kínkeserves 3 nap volt kb napi 10-12 óra tényleges tanulással, de sikerült. A szóbelin mindegyik tantárgynál csak apróbb hibák miatt pár pontot veszítettem.


Szóval a válasz az hogy lazán lehetséges, akár még akkor is ha még ki sem dolgoztad a tételeket...

2021. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 $$$$$ ***** válasza:
86%
Siman menni fog. Az a 12 tetel meg ha mind 3 oldalas lenne akkor is csak 36 oldal lenne. Es ha csak közepesen nehez akkor siman hozhato. Menni fog. Szerintem is napi 6-6 ot tanulj mert az ugy kenyelmes. Es az utolso nap ismetelj.
2021. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!