Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy gyerek hány tételt tud...

Egy gyerek hány tételt tud megtanulni egy nap?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy gyerek (pl.13-14 éves) hány tételt (1-1,5 oldal) tud megtanulni egy nap?

2019. márc. 4. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Képességeitől függ. Lehet hogy 4-5-t is simán, lehet hogy egyet sem. (Én az utóbbi kategóriába tartoztam mindig is, sajnos.) Meg attól is függ, hogy mennyire érti az anyagot. Ha például történelem tételek azok, akkor abból viszonylag sokat, mert azon nincs nagyon mit nemérteni, viszont mondjuk ha meg fizikatételek és neki nem megy a fizika, akkor abból jóval kevesebbet fog tudni megtanulni.
2019. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nálam ez nagyban sokmindentől függ. Többeközött hangulattól, meg késő este jobban fog az agyam. A közelmúltban volt olyan éjszaka, amikor leírtam 12 kémiatételt, és vagy 5öt meg is tanultam belőle.
2019. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
tételek 13-14 éveseknek?? ez nekem új. nyelvvizsgára készül?
2019. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gimnáziumi szóbelire
2019. márc. 4. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első, nem hiszem, hogy egy átlagos 13-14 éves megtanul 4-5 tételt, még akkor sem, ha csak 5 oldal az egész. Az a baj, hogy általánosban nem tanítják meg az embert tanulni Igaz, később sem, de valahogy mégis gimnáziumban jobban kialakul ez a képesség, és az igazán szerencsés, aki gimiben megtalálja a módszert, ami neki a legjobban beválik. A legtöbben csak egyetemen tanulnak meg hatékonyan tanulni.
2019. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!