Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Krétába utólag lehet jegyeket...

Krétába utólag lehet jegyeket írni?

Figyelt kérdés
Sose volt még ilyen így nem tudom , hogy működik . Egy tantárgyból egy jegy sincsen nekem beírva az egész félévre . Nem csak nekem az egész csoportnak nincs jegye beírva . Dolgozatokat írtunk elvileg jegyet is adott rá, de ez sehol nincs feljegyezve . Ilyenkor mi a helyzet? Félév előtt egy nappal majd beír minden hónapra jegyeket nekünk? Vagy ezt nem lehet és megbukunk? Online tanítás miatt nem lehet élőben megkérdezni üzenetre pedig nem válaszol.

2021. jan. 1. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet beírni jegyet, csak maximum visszadátumozza. A kérdés, hogy meddig engedi a kréta visszadátumozni, de szerintem nem nagyon van erre korlát. Egyébként ha nincs jegyed se buksz meg, maximum osztályozó vizsga szerintem, főleg ha nem hiányzás, hanem a tanár lustasága miatt van. A félévi jegy amúgy is csak tájékoztató jellegű
2021. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van ilyen, hogy csak félév előtt kerülnek be a jegyek. Biztosan le fognak tudni zárni titeket félévkor, mert kötelező beírni az óraszámnak megfelelő jegymennyiséget.

További szép napot!

2021. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kréta az egy olyan dolog, hogy a legutolsó 60 éves szovjet traktor is jobban működik.

Akkora kreténség, amit csak természetesen itt lehet kitalálni.

Tanár vagyok, onnan a vélemény.

A feletteseim is utálják, nem is értik.

Folyamatos ERROR!

Lehet, hogy nem a tanárod hibája.

Én pl. bármennyi hiányzást írok be, nem jelöli ki. Úgyhogy lapra kell jegyeznem, úgy tartom számon.

2021. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen utólag lehet beírni. Nem nagyon értem miért kellett kitalálni a krétát,

értékelést nem is lehet belőle kitörölni.

Csak keveset foglalkoztam vele, az elavult módszernek több értelme volt.

2021. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!