Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire általános, hogy...

Mennyire általános, hogy ennyi vizsga van egy egyetemen?

Figyelt kérdés

Decemberben volt 3, most januárban lesz 7, kb. úgy, hogy minden második nap van egy.

Többség szóbeli, 2 írásbeli van, de azok is min. 2 kreditesek.


2021. jan. 2. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

10 vizsga, kb ennyi tárgyad van egy félévben mindenhol.


Nekem is volt ilyen feszes vizsgaidőszakom, illetve egyszer vállaltam, hogy egy nap 3 legyen, hogy mielőbb elhúzzak 😅

2021. jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajna én a napi 3mal csak magammal szúrnék ki mert emberileg lehetetlen felkészülni úgy hogy mindhármat kipipáljam :(
2021. jan. 2. 09:28
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha a szerencse (is) veled van, akkor nem lehetetlen :D
2021. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nekem mindössze 3 vizsgám és 1 beadandóm volt.
2021. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
93%
Mondjuk ez azért van, mert csúsztam... 4 voltam.
2021. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
eleg sok, de van mas szakon is ennyi. sok sikert !
2021. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 10 van.
2021. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk mintatanterv szerint 6 tárgy van egy felévben (igen kijön a 30 kredit/félév),na most nekem volt pár bukásom+kreditelmaradásom és így lett 9 tárgyam ami nálunk soknak számít. 6 vizsgám van össz-vissz többi gyakos.


Hát meghalok😂😂de mondom nalunk kevesebb a standard. Nemtom mit csinálnék 10+tárggyal. Sok helyen van úgy sajnos/nem sajnos.

2021. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!