Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi számít "jó" bizonyítványnak...

Mi számít "jó" bizonyítványnak? Mire lehet azt mondani, hogy jó tanuló egy diák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi nemsokára megkapjuk a félévi bizonyítványainkat.

Gimnáziumban tanulok, 10. osztályos vagyok.

Sajnos ebben a félévben elrontottam a jegyeimet, valószínűleg a tantárgyak feléből négyes leszek.

Eddig mindig kitűnő tanuló voltam, most pedig sajnos csak a tantárgyak feléből állok ötösre.

Online oktatásban valamiért nehezebben haladok, mintha a szokásos módon bejárnék az iskolába.

A következő pár héten még lesz lehetőség javítani, de nem hinném, hogy össze fog jönni.

Ráadásul azt sem tudom, hogy milyen irányban szeretnék tovább tanulni, fogalmam sincs, hogy melyik tantárgyakra kellene a legjobban odafigyelnem.


Szerintetek ez mennyire számít rossz bizonyítványnak?

Tanév végéig lehet esélyem kijavítani mindent?

Az számítani fog a későbbiekben, ha most néhány tantárgyból négyes leszek?


Köszönöm a válaszaitokat!



2021. jan. 5. 15:33
A kérdező szavazást indított:
Ez jó bizonyítványnak számít.
Ez egy átlagos bizonyítvány.
Ez egy rossz bizonyítvány.
Sajnos nagyon rossz ez a bizonyítvány.
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem azt, amiben nincs 4-esnél rosszabb jegy
2021. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most kinek mi számít jónak :D


Szerintem ez egy nagyon jó bizonyítvány! Év végére legkésőbb kitünő is lehetsz.


Nekem középsuliban olyan 3, 6-4 között mozgott az átlagom 4 év alatt-ha nem lustultam volna be jobban, akkor jobb is lehetne. Mindegy, ezzel azt aakartam mondani, hogy mindenki saját magához mérten értelmezi a jó bizonyítvány fogalmát. Én örültem, hogy megvolt a hármas, és még közel is voltam a négyeshez (az elején), érettségim is jó lett.

2021. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
A kitűnő a jó szerintem, persze nekem számít ez. Én középiskolás koromban sírtam, ha 4-est kapok. De lehet neked más számít jónak.
2021. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
#1: Mit mondasz egy testnevelés 3-as által elrontott kitűnő bizonyítványról?
2021. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ez fogja meghatározni az életedet. Igazából a felvételi pontoknál is az emeltek a legfontosabbak. A négyes is teljesen jó jegy. Hányadikos vagy? Ne halgass a #3-ra, én nagyon jó voltam gimiben mégis az első félévem az egyetemen csak átlagos lett. Mindig tudsz fordítani. Én is, te is! Tanulj szorgalmasan, az a lényeg!
2021. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon jó bizonyítványnak számít, hajrá így tovább.
2021. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!