Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki a kisgyermeknevelő szakmát...

Aki a kisgyermeknevelő szakmát választotta, mi az ami motiválta, érdekelte?

Figyelt kérdés

#kisgyerek #OKJ #kisgyermeknevelő #csecsemőgondozó #Kisgyermeknevelők #Kisgyermeknevelő és csecsemőgondozó
2021. jan. 5. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyukám kisgyereknevelőként végzett néhány hónapja.

Őt az motiválta, hogy apró gyerekekkel akart foglalkozni, de nem óvodában, ahol kb 30 gyerek van egy helyen, és nonstop megy az üvöltés.

2021. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Imadom a gyerekeket, ok eltetnek. Szerettem gyereknek lenni, es a gyerekek társaságában ugy erzem hogy en magam is gyerek lehetek egy piciket.

Azert elek hogy majd anya lehessek, mikor mar ott tartok anyagilag is, viszont tudom hogy nekem szükségem van a gyerekek tarsasagara mert rengeteg szeretetet es oromot tudnak hozni az eletembe, igy elhatároztam hogy veluk szeretnek foglalkozni.

Sajnos a felnőtt emberekkel nem minden esetben jövök ki olyan jol mint a gyerekekkel, viszont Eszrevettem magamon hogy amiota tobb idot töltök a gyerekekkel a felnottekkel is sokkal toleransabb es kedveseb vagyok. Azokkal az emberekkel, akikkel annyira nem szimpatizalok. Ez csak egy kis apro velejaro, de en pozitivumkent elem meg. Igazabol az egeszet pozitivumkent elem meg, a szakmamat. Imadom es szeretem. Ezt csak igy lehet csinalni :)

2021. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!