Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem oldja meg a kormány...

Miért nem oldja meg a kormány a digitális oktatás terén, hogy legalább a végzősök bejárhassanak?

Figyelt kérdés

Fizikából szerettem volna emeltezni de a tanárom segítsége nélkül nem fog menni.


Nem magolós tantárgy hanem meg kell érteni. Nem értem, hogy a végzősöket miért nem terelik vissza?

Kényelmesen elférnének egy terembe 10-en csoportbontásban...



2021. jan. 7. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen a kérdésedre válaszolok, ne pontozzatok le.

A Youtube-on keress rá Szokolai Tibor tanár úr videoira. Nagyon jok a fizika magyarázatai, emelt szintre készít fel. Addig is, amíg nem lesz tantermi oktatás, probálj meg onnét tanulni!

2021. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget


Mindenképpen utána nézek :)

2021. jan. 7. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! Jo ember és nagyon jo tanár!
2021. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1) Tanárok nem tudna két fele szakadni, mert pl. nem feltétlen lakik minden tanár az iskola városában vagy kerületében. A suli internetének routere meg nem bírna el egyszerre 16 tanárt.

2) Nem minden végzős akar visszaterelődni, sőt valaki kifejezetten otthon akar tanulni... Ezzel persze az a gond hogy biosz, kémia és fizika emelt esetében szükség van a személyes gyakorlatra, de komplett osztályokat butaság lenne kötelező jellegggel visszaterelni. Max. annyi lehetne a megoldás hogy fakultációkon opcionális konzultáció lenne heti jelleggel.

2021. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

'Miért nem oldja meg a kormány a digitális oktatás terén, hogy legalább a kezdősök bejárhassanak?


Most vagyok kilencedikes, alig tudunk valamit egymásról, alig találkoztounk a tanárainkkal, erős gimnáziumba járok, nem erre készültem. Szeretnék mindent megtanulni, de a tanáraim segítsége nélkül nem fog menni.

Nem értem, hogy a kilencedikeseket miért nem terelik vissza?

Kényelmesen elférnének egy terembe 10-en csoportbontásban...'



Remélem érted, mire akarok kilyukadni. Megértelek, de ezt így nem lehet sajnos. Inkább szeretnék neked sok sikert kívánni!

2021. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!