Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben ez hogy van?

Ilyen esetben ez hogy van?

Figyelt kérdés
Szegedi egyetem. Orvosi. Tavaly volt az 1. tárgyfelvételem anatómia II.-ből, ekkor sikeresen teljesítettem a bonctermi gyak II-t is meg a szövettan gyak I-t is. 1 alkalommal vizsgáztam, nem sikerült. Idén felvettem vizsgakurira, viszont most meg nem fogok tudni felkészülni január végeig az anyagból. Ezért úgy terveztem hogy felveszem harmadjára is tavaszi félévben az anat II-t, és még akkor így is lesz 5 vizsga lehetőségem még. Egyébként amugy is csúsznék, szóval engem nem zavar hogy átmegy másik félévre. Viszont ha újra felveszem rendes kurzusként az anat II-t, akkor a már teljesített kredit értékű bonctermit meg szövettant is fel kell újra vennem? Mit gondoltok?

2021. jan. 7. 22:12
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem próbáld meg most, hátha le tudnál vizsgázni mégis, nem hangzik túl jól harmadjára is felvenni. Egyébként kérdezz meg tanulmányi felelőst erről inkább, én is szote-s vagyok, de fogalmam sincs sajnos.

2021. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,tudom de ha 3. tárgyfelvételre meg marad 5 vizsgalehetőségem akkor maximum 4x elmehetek vizsgázni, most meg nem tudok annyit behozni hogy tuti, átmenjek és akkor ezzel is oda lenne 1 vizsgalehetőségem
2021. jan. 8. 12:15
 3/7 anonim válasza:
4 hét van még az uv héttel együtt, megérné szerintem megpróbálni, szigorlatra sem lesz ennél több idő.
2021. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, teszek egy próbát hátha jó tételeket húzok, köszi a segítséget
2021. jan. 8. 12:23
 5/7 anonim válasza:
Szia, szerintem ha más vizsgád nincs már, próbáld meg az anat II-t legalább egyszer, még van legalább 3 hét a vizsgaidőszakból, ha már tanultál rá eddig is akkor jó eséllyel fel tudsz rá készülni. A szigorlat ennél sokkal rosszabb lesz a három féléves anyagból, neuroanatomiával. És ha jól tudom ha egyszer sikerült az adott félévi bonctermi gyakorlatod, többé nem kell felvenned, mert külön kredites kurzusnak van minősítve (szemben pl. egy kémia gyakkal).
2021. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, meggyőztetek :D megpróbálom, hátha bejön, habár nagyon sok pótolnivalóm van
2021. jan. 8. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:
sikerült?
2021. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!