Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki aki műszaki menedzer/...

Valaki aki műszaki menedzer/ gépészmérnök szakot fejezett, a fizetés tényleg annyi amennyinek hírdetik?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy sok helyen (bár 2018-as adatok) havi 400 ezer ft bruttó jövedelem van megjósolva s tényleg ekrörül van a fizetés ?

2021. jan. 8. 19:59
 1/3 anonim válasza:

Műszaki menedzser Bsc-m van. Quality mérnökként dolgozom autóipari beszállítónál, mostmár 4 éve.

Nettó 330-at keresek jelenleg + kb 20 ezer Cafeteria. Most esedékes januárban a fizetésemelésem, Ha minden jól megy, megközelítem a nettó 400-at.


Nem Pesten, Egy 30-40 ezres városban élek GYMS megyében.


A bruttó 400 ezer simán hozható kezdő fizetésnek, szerintem a 450 is. Pesten talán 500 is.

2021. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Esetleg annyit még megkérdezhetek, hogy pontosan mit csinál egy műszaki menedzser? 😅
2021. jan. 11. 23:29
 3/3 anonim válasza:

A műszaki menedzser, az egy végzettség, nem munkakör / beosztás.

Elmehetsz műmenedzser diplomával kukoricát címerezni is :D. Valaki megkérdezi mit csinál a műszaki menedzser? Kukoricát címerez? Nem :D.


Ilyen végzetséggel el lehet helyezkedni elég sok helyen. Ha maradsz a szakmában, akkor többnyire quality mérnökök, valamilyen gyártástámogató mérnök, beszállítós quality mérnök, gyártósorért felelős / karbantartó mérnök, lean mérnök, satöbbi. Ahány munkahely, ezeket mindenhol máshogy hívják. Bár így magyarul ezek kicsit bénán hangzanak :D.


Az én hivatalos pozícióm a cégnél Quality Engineer. Többnyire vevői reklamációkezelés / kapcsolattartás (autógyárakkal), gyártósor támogatása / problémák megoldása. Nyilván ennél összetettebb, de nagyvonalakban ennyi.

2021. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!