Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen emailt kéne írni ha...

Milyen emailt kéne írni ha felszeretnék kérni egy konzulenst szakdolgozathoz?

Figyelt kérdés
Miknek kéne benne lenni? Fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá..

2021. jan. 9. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Ki fogunk halni...
2021. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt XY!


Szeretném felkérni z téma konzulensének

Tisztelttel Béna Béla/Bella hallagtó

2021. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudtam, hogy hogyan álljak neki és amúgy szinte mindenki máshogyan csinálta nálunk is :D Valakinek pl. még nem volt konkrét témája és csak odament egy oktatóhoz, hogy gondolkozott rajta, talán ez és ez érdekli és tudna-e ebben segíteni, ajánlani valamit, ő mit gondol róla stb., végül ő lett a konzulense és együtt találták ki a szakdolgozat témáját is. Míg volt olyan, akinek megvolt a témája és ahhoz kellett keresnie egy konzulenst. Én is így csináltam, felvázoltam a tervezett témám (hogy miről szeretnék írni, mire gondoltam, mit használnék hozzá, mi érdekelne stb.) és megírtam, hogy szeretném felkérni konzulensemnek. Szerintem nem kell túlmagyarázni, hiszen úgyis fogtok majd konzultálni. A lényeg legyen benne - ki vagy, milyen képzésben (szak neve, alap/mester) és a szakdogád témája.
2021. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!