Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy osztályfőnököt milyen...

Egy osztályfőnököt milyen dolgok érdeklik, amik a tanítványával kapcsolatosak?

Figyelt kérdés

Mikor be kell mutatkozni és pár dolgot kell mondani, akkor mit érdemes mondani?

15/L


2010. aug. 14. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek röviden tömören. Ha jó fej úgyis fogsz még vele dumálni.
2010. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem tudom, hogy mit kéne megosztani vele csak úgy első alkalommal. Mire kíváncsi?
2010. aug. 14. 15:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted hogy az első napon sorban mindenkinek kell valamit mondania magáról?Nálunk volt ilyen és én voltam az első.Nagyon örültem neki mivel egyáltalán nem számítottam ilyenre.Én elmondtam a nevemet,hogy hány éves vagyok(csak tudnám ezt minek mondtam) :),milyen háziállatom van,érdeklődési köröm,és hogy utálom a tesit.Aztán a többiek szépen elmondtak magukról mindent az én mintámra.
2010. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgyis mondani fog majd egy sémát, h mit mondj el kb, tehetsz hozzá ha akarsz, stb.
2010. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neved, esetleg korod, melyik tárgyakat szereted jobban, beszélhetsz a családodról, vannak-e tesóid, kutya-macska, stb., valamint ha van érdekesebb hobbid, vagy ami meghatározó számodra, azt is elmondhatod. És ezzel kb vége is a pár mondatnak, sokat nem jó beszélni, egyrészt úgyse jegyzik meg, másrészt ha mindenki beszélne mondjuk csak két percet, és 25 fős az osztály, már nem végeztek kicsengetésig.
2010. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 14. 16:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Húú,én is tervezgetem már ezt.Kb így néz ki(mostmég a köszönést nemtom,hogy bele tegyem-e,beleteszem ha első leszek és ha felkell állni):

"a nevem (...);[....]-ból jöttem;nincs testvérem,kedvenc tantárgyak vagy esetleg hobbi"...:D

2010. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*de mivel izgulok,tuti,hogy olyat is mondok,amit nem kellene,ez alatt értek nem durva,de mégsem az osztályra,iskolára tartozó dolgokat.(nyugii,nem 18+-ról van szó:D)
2010. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:D

Igazából én már eddig is gimis voltam, tehát ezen sokszor túl voltam már, minden tanárnál két évvel ezelőtt, de most másikba megyek.

2010. aug. 14. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!