Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztályfőnököt lehet cserélni?...

Osztályfőnököt lehet cserélni? (lent)

Figyelt kérdés

10' évfolyamos vagyok, szakközép iskolában. A problémám nekem és rajtam kívül 20 embernek az, hogy az osztályfőnökünk egy okádék. Nem azért van vele bajom mert mondjuk jogosan felhívja a szüleim, hanem ezek miatt:

Osztályfőnöki óra:

Nézzük meg az igazolásokat, végig néztük tanuljunk a következő órákra. Tanárúr a kirándulás? ohóóó szervezzétek meg magatoknak...

Ilyen dolgokat csinál, más tanár arc és normális velünk is.. ez egy redvás köcsög. hogy lehetne lecsernélni? mindenkinek elege van belőle és ez 1,5 év gyümölcse nem hopp jött dolog..


2011. febr. 22. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóljatok a szüleiteknek, ők szóljanak az igazgatónak, viszont ha nem cserélik le, akkor még szemetebb lesz veletek az ofőtök.
2011. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk sem akart sosem szervezni az ofőnk anno kirándulást..

Sőt! Mivel matektanár volt, matekoztunk minden áldott osztályfőnökin..

Én azt mondom, hogy húzzátok fel a pofitokat és saját magatok szervezzétek meg. Lehetőség szerint akár az ofő nélkül is, természetesen más tanári és/vagy felnőtt felügyelettel.

Nálunk édesanyám volt az szmk-s, és az osztálytársaim minden ofői óra végén jöttek oda hozzám, hogy szerveztessem meg anyuval a kirándulást.

Ettől pedig lehet, hogy nem pipul be annyira, mint attól, hogy konkrétan "kidobnátok".

2011. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Le lehet cserélni. Szülőknek szóltok, ők megbeszélik az igazgatóval, vagy ti személyesen mentek, de a szülőknek nagyobb hatása lehet.

DE!

Tizedikben gimiben mi is voltunk így, egy teljesen más eset miatt. Le akartuk váltani az ofőt, de eszünkbe jutott, hogy mivel német tanár, lehet, hogy ő tanítaná továbbra is, és szivatna minket agyba-főbe.

Ezt vegyétek figyelembe ti is, mert lehet, hogy tovább tanítana titeket, és nem lenne túl kedves veletek ezek után.

Ha csak a kirándulás szervezése a baj, azt a szülők (szülői munkaközösség) segítségével meg tudjátok szervezni, felkértek kísérőtanárt, meg ilyenek.

21/N

2011. febr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!