Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen ha beteltek a...

Egyetemen ha beteltek a vizsgaalkalmak, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van még 4 vizsgaalkalom és én a heten megyek először, mi van ha tegyük fel nem sikerül? Hogy fogok tudni menni javítani akkor? Bővítik vagy bukom így a tárgyat hogy összesen egyszer mehettem vizsgázni?

2021. jan. 11. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Írni kell a tanárnak hogy bővítsen. Biztosítani kell a javítási lehetoseget, ez minden egyetemi szabályzatban igy van. Ha ez megtörténik irsz az oktatónak hogy szeretnéd megkérni hogy bővítsen ennyi.
2021. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2021. jan. 11. 21:33
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
nálunk (SZE) a tanszéki ügyintéző tud bővíteni, nem az oktató
2021. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy ki bővít, a kérdésem csak az hogy akkor mindenképp van jogom arra hogy élhessek a javítási lehetőségemmel még akkoris ha tele van minden alkalom?
2021. jan. 11. 21:46
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk el is mondták a tanárok, hogyha betelt, tudnak még bővíteni néhány fővel, ha jelezzük.
2021. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Kétlem, hogy kötelező lenne nekik bővíteni. Az van megszabva, hogy hány alkalmat és hány helyet kell minimum biztosítani. Ha a vizsgaidőszak vége felé azok tele vannak, akkor ez van. Ettől még próba szerencse kérd meg, hátha.
2021. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért 1-2 plusz hely még nem fog gondot okozni nekik, bár tény, hogy érdemes lett volna jól elosztva korábbra felvenni az elsőt az esetleges hibázások végett, hogy legyen idő meg rendes hely a következőre.
2021. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 volt 2 megajánlott jegyem a félév során ezen kívül maradt még 6 vizsgám, mindegyiket kb. 1 hétre osztottam fel, sajnos ez így alakult.
2021. jan. 11. 22:07
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

hát azért arról nem tehet a hallgató, ha pl a 4 alkalomból a 2.-ra veszi fel, de kevés helyet írnak ki és buknak is többen, ezért betelik a 3., 4. alkalom...

tehát igenis bővíteni kell a tanárnak

2021. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nálunk kb 1,5x annyi helyet kell kiírni rendesen elosztva, ahogy hallgató mehet az adott vizsgára, hogy javításra is legyen lehetőség
2021. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!