Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kapok többletpontot a felsőfok...

Kapok többletpontot a felsőfokú Cambridge nyelvvizsgámra, amit Romániában rakok le?

Figyelt kérdés
Romániából készülök 2021 szeptemberében Magyarországra menni egyetemre. A felvételi pontszámítással tisztában vagyok, viszont eszembe jutott, hogy vajon az én CAE nyelvvizsgám megfelelő lesz-e, megkapom-e rá a 40 pontot. Itt Romániában tenném le márciusban. Kell majd honosítanom vagy valami?

2021. jan. 12. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Honosítanod kell. Vigyázz viszont, hogy:

1.az ügyintézés vége(július 8 azthiszem) előtt kell feltöltened mindenképpen,azután már késő bánat.

2.A nyelvizsgadiplomád a kezedben kell legyen , anélkül nehéz lesz.

3.Honosítani kell, és hogy hogyan arról megtalálsz mindent az Akkreditácíós központ oldalán.


Ha jól értelmezem akkor márciusban fogsz menni vizsgázni. Hát nem tudom.. Az egyik haverom CAE nyelvvizsgáját 2-3 hónapig javították , és utána a honosítási folyamat is még vagy 1-2 hónap. És neked meg kell lenni július 8-ig vele... Nagyon nagyon húzósnak néz ki.. Melyik egyetemre készülsz? Milyen szakra?

Sok sikert!

2021. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!