Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ide is lehet menni önkénteskedni?

Ide is lehet menni önkénteskedni?

Figyelt kérdés
Középiskolába járok és van 50 óra amit le kell dolgoznunk. Ez önkéntes munka kell, hogy legyen és pénz nem jár érte. Az lenne a kérdésem, hogy állatmenhelyre lehet menni? Én nem láttam az iskolánkkal szerződtetett egyesületek között egyet sem. Persze lehet kérelmezni, de nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán lehet menhelyre menni.

2021. jan. 15. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, csak el kell fogadtatni.
2021. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet menni. Be kell menned a menhelyre, beszélni a menhely vezetőjével és szerződést kötni, majd azt visszavinni suliba aláíratni. Elvileg onnan már intézik. De majd elmondják hogy működik.
2021. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet menni.
2021. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!