Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nincs itt valaki lány aki ki...

Nincs itt valaki lány aki ki akar menni workaway-el február március környéken egy hónapra? 19/L

Figyelt kérdés
Most tervezek kimenni Franciaországba workawayyel februárban és szuper lenne ha lenne valaki akivel megoszthatnám az élményt. Tudom ez most fura de ez lesz az első külföldi önkénteskedésem és kicsit parázom egyedül menni az angolomban se vagyok 100% biztos.

2018. jan. 20. 17:01
 1/5 anonim válasza:
Erről a workaway dologról még nem hallottam. Mesélnél róla egy kicsit bővebben? És a "társadnak" muszáj lánynak lennie?:o
2018. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ide nem írt a kérdező (nem tudom, hogy privátban megválaszolta-e a kérdésedet) meg nem tudom, hogy utána olvastál-e már + hátha van még olyan, akit érdekel:

Workaway egy oldal, ahol az ember tud önkéntes munkákat keresni. Van mindenféle, farm munka, hostel, stb.

Nem csak keresni lehet, hanem hirdetni is (elég sok magyar hirdet itt).

Viszont nem ingyenes az oldal, fizetni kell érte jelenleg évente 32 eurot. Befizeted és utána fel tudod venni a kapcsolatot az hotsokkal (ők kínálják az önkéntes munkákat).

Fontos megjegyezni, hogy ez önkéntes munka. Kaját + szállást szokták állni csak. A kiutazást azt saját magának kell megoldani az önkéntesnek (meg utána a haza utat). Fizetést sem nagyon szoktak adni arra is fel kell készülni. Honlap szerint heti 5-6 nap munkákat kínálnak napi 4-5 órába, de ez lehet több és kevesebb is (főleg, ha az ember mezőgazdaságisat vállal, ott az ilyenekre fel kell készülni, hogyha betakarítás, stb van akkor kitolódhat a munkaórák száma). Emiatt is nehéz sokszor még mellette állást is találni, hogyha az ember valamennyi pénzt is akar keresni.

Időtartamot mindig az önkéntes munkát hirdetők adnak meg, hogy mikor lehet menni hozzájuk (van akikhez egész évben, de elég sok idény jelegű van). Lehet 1 hónapra vagy akár hónapokra is kimenni, ha a hotsok beleegyeznek, de minimum 2 hetet kell vállalni.

Ennyit gyűjtöttem én is össze egyenlőre csak (én is csak tervezem a kiutazást).

Ja, meg persze minimum angolul jól kell tudni, de néha más nyelv beszéd szintű (amikor tényleg tud beszélni az ember vele, nem csak az igen, nem, stb. szavakat tudja) elvárják.

2018. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Érdekes, de biztos jó élmény lehet és jó tapasztalat gyűjtő is. Mondjuk én kicsit paráznék egy teljesen idegen országban egyedül.
2018. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Loup Alexandra válasza:
Szia. Tudnál mesélni, hogy milyen volt a franciai utad? kiváncsi vagyok:)
2018. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az oldalon van egy olyan lehetőség, hogy lehet útitársat keresni. Szóval érdemesebb először ott keresgélni.
2019. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!