Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani olyan...

Valaki tud mondani olyan megbízható önkéntes szervezetet akikkel lehet menni külföldre?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondoltam, akkikkel ki lehet jutni külföldre nyáron pár hétre max egy hónapra és fizetnék az utat meg a szállást (esetleg ellátást is) kint.

Ha lehet olyat írjatok, amivrel volt személyes tapasztalatotok vagy ismerősötöknek esetleg, és tényleg megbízható, korrekt cég.

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2017. dec. 20. 23:54
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
56%

Te nem picit el vagy tévedve az önkénteskedéssel kapcsolatban! szerintem magával a fogalommal sem vagy tisztában!

Ez nem valami ingyen utazási iroda,akikkel oda utazol ahova szeretnél,es ők fizetnek mindent!

2017. dec. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Evs programokat nézd meg, talán az van legközelebb az elképzeléseihez
2017. dec. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Én csak olyanokat ismerek, ahol neked kell valamennyit fizetned.
2017. dec. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Azert gondold vegig logikusan, hogy mit tudsz te ott kinnt nyujtani, amit egy helyi, akinek nem kell fizetni az utazasat, nem tud!
2017. dec. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Én is az EVS-t akartam javasolni, de azért az se pontosan arról szól, amit te leírtál.


Amúgy workaway.info oldalon van rengeteg hirdetés, különböző időtartamokra keresnek önkénteseket, a világ kb. minden pontján... Viszont itt se fizeti senki az utazásodat, általában szállást kapsz, ételt, és segítesz az adott családnak/vállalkozásnak/cégnek/intézménynek.

2017. dec. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!