Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék felmentést...

Hogyan tudnék felmentést szerezni tesiből?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy most leszek tizenegyedikes gimiben és enyhén szólva béna vagyok tesiből.Ráadásul túlsúlyom is van.Már tavaly és tavalyelőtt is majdnem megbuktam az ilyen hülye felmérések miatt.A tanárral problémám nincs mert látja,hogy próbálkozom és ezt ő csak úgy értékeli ,hogy nem szidja le a fejemet ha béna vagyok de ez attól még karó.2 évvel ezelőtt voltam ilyen 14 éves vizsgálaton és ott megállapították,hogy se egy gerincferdülés se egy lúdtalp semmim nincsen tehát az elhízáson kívül hál istennek nincs bajom.Csak ezzel még nem oldódott meg semmi.Tehát nem tom hogy volt-e vki ilyen helyzetbe.Sztem elég nehéz kérdés.Arról nem is beszélve,hogy hiába hajtottam magam 2 éven keresztül tesiből én 1 grammot se fogytam:S.
2010. aug. 14. 21:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

utsó... törje el a lábát... az is max 3-4 hónap felmentés és csak mégjobban elhízik... (tapasztalat)


Egyébként én sem szeretem túlzottan a tesit, de ki lehet bírni. Én szeptembertől leszek végzős, szal csak áprilisig kell kibírnom :P

2010. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%
Oh, rengeteg lehetőség van... Mi a középiskola alatt minden kifogást felhasználtunk ami létezik:D menstruálsz, meghúztad a bokád(ehhez sántítani kell), görcsöl a hasad, meg vagy fázva, otthon hagytad a tesi cuccod, esel egy látványosat az első kör futás után, hányingered van, temetésre mész, következő órán egy életbevágóan fontos dogát írsz ezért muszáj tanulnod... stb stb:D ötletesnek kell lenni.
2010. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
11:49 Egész ötletes vagy.Van amit már én is próbáltam csak ezeket egyszer-egyszer lehet elsütni.A temetést már másnak se fogadták el a tesi cuccot egyszer engedi aztán szaktanári.A fontos dogával foglalkozik de csak annyit,hogy korábban elenged minket.Az esés és hányinger azok jók.
2010. aug. 15. 14:43
 14/14 anonim válasza:
Hát nekem a tesi tanárom nagyon izé velem. Túlsúlyos vagyok, de ismerek egy lányt aki ugyan olyan tulsúlyos mint én de ő neki 5-öst ad nekem meg 3-ast. Mert ő "jár vmiért hozzá hozzá" :(
2015. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!