Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt már olyan valakinél,...

Volt már olyan valakinél, hogy online órán valamelyik tanár vagy diák mezítláb vett részt?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Online órán nem mindegy? :D

Itthon miért ne lehetne mezítláb lenni?

2021. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Otthonról tartom az online óráim egy részét. Egy táblára írom a feladatokat és közben magyarázom a matekot. A laptop kameráján kábé mellmagasságtól felfelé látszom. Többször előfordult, hogy mezítláb tartottam az órát hiszen otthonról (is) dolgozom.

Természetesen van annyi eszem, hogy nem a talpamat mutatom az érettségi feladatok helyett. :)


Örülök neki, hogy a világtörténelem 10 leghaszontalanabb kérdésének egyikét feltetted. :)

2021. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És azt miből mondjam meg, hogy valaki mezítláb volt? A szagából?
2021. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
100%
Simán, egy csomószor nyújtás közben tartottam órát (nem láttak, csak hang volt). De kontakt órán is simán van néha hogy zokniban ül valaki. Nem izgat amíg figyel rendesen.
2021. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy mindez látszott-e a kamerában, hogy valaki az ágyon ült és mezítláb volt.
2021. jan. 17. 19:38
 6/10 anettbp ***** válasza:
100%
5# Te lábfétises vagy?
2021. jan. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, csak azt álmodtam hogy a magyartanárom az ágyon ülve tartotta az online órát, és konkrétan beletette a talpát a kamerába.
2021. jan. 18. 09:49
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Ja, akkor tényleg nem vagy az. :D
2021. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Egyszer, (mármint többször is lehetett, de azt nem láttam :) az egyik lány osztálytársam a térdére felrakta a lábbát, úgy hogy mezitláb volt, és a talpát így... megtisztítitta?/leporolta?, fene tudha, hogy hívják ezt a tevékenységet... párszor meglegyintette a talpát

Kb. 10 mp-ig lehetett látni

2021. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem láttam, hogy valaki mezitláb lenne, mivel senki sem a lábát mutatja. Egyszer volt, hogy az egyik fiú osztálytársamon nem volt póló, de a tanár rá szólt és felvett egyet.
2021. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!