Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tesiórán veletek is levettetik...

Tesiórán veletek is levettetik a cipőt és a zoknit, ha otthon felejtitek a tornacipőtöket? Vagy a zokni maradhat nálatok? Hányadik osztályban történt? Nemet is írjatok (szerintem a lányoknál gyakrabban fordul elő).

Figyelt kérdés

2019. nov. 4. 20:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Van itt valaki, aki egyfolytában a mezítláb tornázásról kérdez. Nem tudom ki lehet, az, de jó lenne, ha befejezné.
2019. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Ez most valami troll kérdés a lábfétises tesi tanárokról, akik galád módon mezítláb tesiztetik a csajokat?
2019. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Senkit nem érdekel soha, hogy kin milyen zokni van. Altalanos suliban feher cipobe kellett lenni, ha nem, akkor tisztaba es ennyi. Kozepsuliba meg vegkepp mindegy volt. Soha eletembe nem volt még feher zoknim
2019. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
nálunk cipő nélkül tesiztették azokat, akik nem vittek tornacipőt, vagy a teljes tesicuccukat
2019. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha levetetik a cipőt, akkor a zoknit már egyértelmű, hogy le kell vetni, különben szépen pofára fogsz esni.
2019. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Lehet a kérdező lábfétises, a tornatanárok ettől még nem mind azok, nálunk sem lehetett a parkettás (kosárpálya méret, többféle felfestéssel) tornaterembe utcai cipővel bemenni, ezért aki otthon hagyta a tornacipőjét (lehetőleg fehér talpú), az vagy igazolatlant kapott, vagy mezítláb tornázott, mert ahogy az előttem szóló is írta, zokniban rohadtul balesetveszélyes.
2019. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Én sem gondolom, hogy a tornatanárok lábfétisesek lennének, amikor valakit arra utasítanak, hogy mezítláb tornázzon. Egyszerűen magukat védik, hogy otthon felejtett tornacipő esetén nem engedik zokniban tornázni a diákot.
2019. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
53%
Minket olyankor teljesen levetkőztetnek és egész nap úgy kell lennünk. Hát elég ciki, mikor a lányok folyamatosan téged bámulnak. Mindenki a másik kislábujját bámulja, annyira égő. Főleg, hogy nekem olyan mint az osztálytársnőmé, és folyamatosan azzal cikiznek, hogy öt ujjú fiú. Nagyon gáz!
2019. nov. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8


Jól értem, hogy tesiórán a fiúk mezítláb tornáznak, a lányok pedig nem?

2019. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 subrette ***** válasza:
100%
A zokni összegyűrődik + parkettás teremben nagyon tud csúszni. Neked is jobb, ha leveszed.
2019. nov. 7. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!