Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érettségimben van egy...

Az érettségimben van egy bejegyzés arról hogy a bizonyítványom x feor számú xy munkakör betöltésére képesít.. Ez azt jelenti hogy lenne egy alapszakmám?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

? :D

Hat csak tudod tan hogy voltak e szakmai tantargyaid, ami mas sulisoknak nem volt, meg hogy csinaltal e szakmai targybol erettsegit?

Esetleg az xy helyere le is irhatnad hogy mi van oda irva, hogy esetleg ne vaktaban lovoldozzunk ha mar kerdest teszel fel.

2021. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1#

Voltak szakmai óráim,és a munkakör : Számítógépes rendszerkarbantartó

2021. jan. 18. 07:57
 3/5 A kérdező kommentje:
1# csak azért vagyok ilyen bizonytalan mert eddig abban a tudatban éltem hogy csak okj-n lehet szakmát szerezni
2021. jan. 18. 08:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha valami szakmai tárgyból érettségiztél, akkor igen "van" valami szakmád.

De ez semmire sem jó szerintem. Én közgazdaságból érettségiztem és pl ezzel lehet Kaszinói pénztáros :DDD.


Ne gondold, hogy ez elegendő lenne egy szakmának.

Szerintem ez max arra jó, hogyha egyetem mellett vagy okj mellett dolgoznál, akkor mondhatod, hogy van ilyen "képesítésed".


(ha beírod a keresőbe, hogy feor + a számot, akkor szerintem az első olalra kattintva kiadja, hogy mik a jellemző munkakörök.)

2021. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

ezzel *lehetek* Kaszinói....

2021. jan. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!