Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nő vagy férfi vezetés oktatót...

Nő vagy férfi vezetés oktatót válasszak?

Figyelt kérdés

Nemsokára elkezdem a vezetést, viszont nő létemre nem tudom, hogy melyikkel járnék jobban.


Lehet, hogy csak az én fejemben létezik ez, de számomra eleinte evidens volt, hogy nő oktatót választok, a nőket mindig is előnyben részesítettem, ha ilyesmiről volt szó, bizalmatlanabb vagyok egy felnőtt (adott esetben idősebb) férfival szemben. Ott van az éjszakai vezetés is, na meg előfordul gondolom hogy valamilyen testi kontaktust kell létesíteni az oktatóval, gondolok itt pl. arra, hogy megmutatja a diáknak, hogy kell tartani a kormányt (banális példa :D) stb.


Szóval főleg a nők/lányok véleménye érdekelne, akik férfi oktatót választották. Volt bármi féle konfliktus, incidens a férfi viselkedése miatt? Nem mászott rátok, nem fogdosott illetlenül, nem lépte át a határt, nem kezdett ki veletek?


Gondolom azért ha ilyen történne, akkor már az illető nem dolgozna ott, de ki tudja...


Mindenesetre szeretném tudni, hogy van-e alapja a bizalmatlanságomnak vagy nyugodtan válasszak férfi oktatót. Aki szóba jöhetne az én sulimnál, azok inkább ilyen 40-60 éves férfiak.


És az is érdekelne, hogy egyébként egy nő oktató is van-e olyan jó mint egy férfi, gondolok itt a vezetésére, türelmességére, segitkészségére, tehát ilyen szempontok alapján is melyik nem a jobb?


22/N



2021. jan. 18. 14:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nekünk is diesel van,de elég nagy dög autó, nem tudom azt mennyit fogom vezetni, de talán igazatok van és dieselen emiatt érdemesebb lenne. :)
2021. jan. 18. 17:34
 12/20 anonim ***** válasza:
78%

"nem fogdosott illetlenül"?

Miért, illendően is lehet fogdosni egy tanulót? :)

2021. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: nyilván itt arra értettem, hogy hozzád ér az oktató a kezedhez, hogy megmutasson hogyan tarsd vagy hasonló. Mondjuk az nem nevezhető fogdosásnak, jogos :D
2021. jan. 18. 18:23
 14/20 anonim ***** válasza:
38%

Mi ez a fogdosás mánia?

Annyit mond, hogy"egész tenyérrel fogja, ne két ujjal" vagy azt hogy "9 és 3 óránál legyen a keze" vagy azt hogy "kanyarból kifelé jövet csúsztatni kell a kormányon tenyeret" stb.

Magyarul mondja, mit kell ezen egy felnőttnek megmutatni?


Tudom lassú felfogású vagyok. ;)

2021. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha csúsztatod a kormányt, akkor egyből megbuktatnak a vizsgán, úgyhogy ilyet biztosan nem mond.
2021. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
97%
Én voltam férfinél, perverz volt. Most nőnél vagyok, ez idegbeteg. De már marad ő, mert ő legalább tanít is valamit, az előző kb csak telefonozott mellettem.
2021. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hmm, pont ma írt az autósiskola vezetője, hogy mivel szeretném minél hamarabb elkezdeni a vezetést, erre kérdezte, hogy akkor javasolhat-e ő oktatót. Úgyhogy nem tudom mit feleljek, nem tudom tetszene-e egy random oktató.
2021. jan. 22. 16:05
 18/20 veterán vas ***** válasza:
38%

#17.


"... a tett halála az okoskodás"

/Madách/ ;)

2021. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a te fejedben élnek ezek a gondolatok sajnos. Velem konkrétan kikezdett az oktató, aki a kora alapján az apám is lenne. Nagyon kellemetlen volt az egész. Nem fogdosott vagy ilyesmi, de elkezdett elég egyértelműen célozgatni.
2021. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
*lehetne
2021. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!