Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor derül ki a központi...

Mikor derül ki a központi felvételi eredménye?

Figyelt kérdés

Szombaton fogom írni a felvételit és nem tudom, hogy mikor derül ki az eredmény. Az osztályfőnököm azt mondta, ha jól emlékszik már hétfőn megtudjuk de ez nem biztos.

Ezért kérdezném, hogy hétfőn már tudni fogjuk vagy csak később?



2021. jan. 18. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Ahova én mentem ott március közepén szokták megjelentetni az infókat.

De sztem március 31-én legkésőbb kiderül majd, bárhova is adtad be elsőnek.

2021. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha jól emlékszem, mi tavaly már aznap este megtudtuk, amikor írtuk. De valószínűleg hétfőn tudjátok, mivel akkor fogják javítani.
2021. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Február 8-án értesítik a közéiskolák a tanulokat az elért eredményről.


[link]


Aznap délután már meg lehet nézni az interneten a hivatalos megoldokulcsot, amiből kb. lehet sejteni a pontszámot.


Hétfőn esetleg valami nem hivatalos eredményt mondhatnak a javíto tanárok, pl. abban az esetben, ha a saját iskoládban írtad a központit, mert mondjuk az iskolád egyben gimnázium is.

2021. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 ez a hivatalos. De valószínűleg a legtöbb iskola már hétfőn ki fogja tenni a felvételi eredményeket, hisz ha már kijavították, akkor mért is ne. Ahol anno tavaly én írtam, ott már jövőhét csütörtökön lehet menni megnézni a kijavított felvételi feladatlapot.
2021. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor remélem hétfőn már láthatom, és nem a saját sulimban írom, nem gimi.
2021. jan. 18. 21:38
 6/12 anonim válasza:
100%
Február 8 ha jól tudom
2021. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Van tanár ismerősöm, aki tavaly is az utolsó pillanatban javított. Szóval iskola függő. Amikor én felvételiztem 4 éve, mi a hivatalos megtekintés napján tudtuk meg
2021. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk február 3.-án meg is lehet nézni a kijavított feladatlapokat,és ezen a napon az eredmények fent is leszneki az iskola honlapján.
2021. jan. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,keresd fel annak az iskolának a honlapját,ahol a felvételit írod,ott elvileg fent van minden információ.
2021. jan. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Elvileg 29-én be lehet menni megnézni szóval remélem, hogy hétfőn már fent lesz a honlapon.
2021. jan. 19. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!