Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PTE-s hallgatók! Mi van most...

PTE-s hallgatók! Mi van most a kollégiumokkal?

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok, viszont még a távoktatás kezdete előtt voltam bent utoljára és azóta vissza sem mentem a koliba. Akkor ugye, “ideiglenes elhagyásról” volt szó, nem kellett sem kiköltözni, sem kipakolni, sem visszaadni a kulcsot stb. Nálunk már bejelentették, hogy a következő félév (szorgalmi- és vizsgaidőszak is) is online lesz. Így most gondolkozom rajta, hogy mi hogyan lesz vagy hogyan legyen, mert nem akarom feleslegesen ott tárolni a cuccaimat. Nem tudom, hogy vissza lehet-e költözni és ennek mi a módja. Vagy ellenkező esetben lemondanám és hazapakolnék.
2021. jan. 19. 13:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!