Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PPKE BTK-s első éves (MA)...

PPKE BTK-s első éves (MA) hallgatóként milyen kollégiumokba jelentkezhetek?

Figyelt kérdés
Az is lehet már lekéstem a jelentkezési határidőt... Végigböngésztem milyen lehetőségek vannak, kizárólag aktív vallási életet élő emberkéket vesznek fel, papi ajánlással, meg minden. Drága, ráadásul többnyire be vannak telve a helyek a honlapjuk szerint. Más lehetőségem van? Ha BTK-s vagyok, ezeken kívül más kollégiumokba nem is jelentkezhetek? Lehet buta és egyértelmű kérdések ezek, de nem tudtam nagyon eligazodni. Köszi a válaszokat! :)
2016. aug. 8. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A JÁK kolijába mehetsz, semmilyen vallási kötelezettség nem kell.
2016. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt hittem már, hogy valamit én csinálok rosszul, napok óta böngészek, de én is csak egyházi működtetésű kolikat találtam, napi imákkal, katekézissel, miegymás.. (Egyébként engem is oda vettek fel mesterre.)

A legjobb, amit eddig találtam, egy Lehel téri lakás, egy plébániához tartozik, egyetlenegy lakótársam lenne, és remélhetőleg a kedves atyák óvó tekintete sem "őrizné" lelki békém oly nagyon..


Ez a Csengery és Dob utca sarkán lévő épület, amelyikre gondolsz? ( http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

Ahogy nézem, még a héten fel kellene adni postán a jelentkezést, és megszerezni a szükséges dokumentumokat, hajaj..

2016. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!