Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetek az egyetemi...

Mit tehetek az egyetemi burn-out ellen?

Figyelt kérdés
Mesterre járok,nem sokára végzek, komolyan veszem a tanulást. Viszont amióta online oktatás van nem tudom magam motiválni, hogy tanuljak, hiába ülök le, nem megy semmi a fejembe. Próbáltam sportolni otthon, hogy az feltöltsön, de sajnos nem jött be. Valakinek van valami tippje?
2021. jan. 20. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a helyzet velem is, mióta online oktatás van, semmi motivációm nem maradt szinte. Látom ráadásul az egyetemi Messenger csoportban, hogy mindenki puskázik ezerrel, ami egyre jobban ösztönöz arra, hogy tegyek én is hasonlóan ha ösztöndíjat szeretnék kapni, mert hiába fektetnék bele egy csomó energiát, olyan szinten nem menne az anyag mint azoknak akik az egészet kinézik. És persze hiányoznak a hagyományos tantermi órák is.
2021. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!