Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy fizetni kell ha...

Az igaz, hogy fizetni kell ha ki akarsz iratkozni az autos iskolabol?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a kreszt szeretnem megcsinalni kb marciusig, mert majustol tobb vizsgam is lesz es legalabb a kresz vizsgan legyek tul. de vezetni mar nem tervezek itt, mert 80kmerrel arrebb fogok koltozni majus utan. Tehat a kreszt itthon akartam helyben a vezetest meg mashol kezdeni. Igaz az hogy akkor 15 ezret kell fizetni ha kilepsz kresz utan az iskolabol?
2021. jan. 20. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom, de feltételezem, hogy képes vagy olvasni. Ebben az esetben javaslom, hogy olvasd át a szerződést amit aláírtál. Abban benne van.
2021. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogyha te is olvasnal, ertelmezhetted volna, hogy nincsen szerzodesem, meg nem kezdtem el semmit! Annyit irtam hogy a kreszt szeretnem megcsinalni, a vezetest pedig masik autosiskolaban kresz utan 1-2 honappal kezdenem.
2021. jan. 20. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Ön elmebeteg? Szerződés nélkül szerinted fognak neked kreszt oktatni?


Na mindegy, leegyszerűsítem: igen, fizetned kell többszázezret. Remélem most boldog vagy.

2021. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most ti miről beszéltek? Szeretném ELKEZDENI A KRESZT, ÚGY HOGY IGEN, BEIRATKOZOK EGY AUTÓSISKOLÁBA ÉS LESZ SZERZŐDÉSEM, majd ha meg van a kreszvizsgám, akkor kiiratkozok (a kérdés az volt hogy ez lehet-e igyen, vagy fizetni kell hogy kiiratkozhass) és utána elköltözök és egy másik autósiskolába kezdek vezetni. Nem hiszem el hogy ennyire bonyolult volt a kérdés...
2021. jan. 21. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit nem fogsz fel azon, hogy ezt a szerződés tartalmazza??? Honnan az istenből tudjuk, hogy mi lesz benne arra az esetre ha te nem ott csinálod végig a tanfolyamot?? Ez iskoláról iskolára változik.
2021. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor meg azt mondjátok..he :D
2021. jan. 22. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!