Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha jelenleg logisztikát...

Ha jelenleg logisztikát tanulok, de mégse tetszik, akkor még 3hónap után egy rendszergazdai szakra áttudok iratkozni? Az átíratkozásra ebből az iskolából másik iskolába iratkoznák át.

Figyelt kérdés
2018. nov. 12. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Végezd el mindkettőt, az úgy nem jó? Tudom mi a bajod, de sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak, többet fogsz C#-al, illetve SQL adatbázisokkal foglalkozni, mint más értelmes, rendszergazdai feladatokkal. Hamar csömöröd lesz tőle, pláne, ha még érzéked sincs meg hozzá. Én OKJ-n végeztem, a rendszer üzemeltetői alatt kibukott az osztály több, mint fele, a logisztika alatt viszont csak 1-2 ember hagyta abba menet közben.
2020. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!