Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyet szokás csinálni vagy ez...

Ilyet szokás csinálni vagy ez ördögtől való dolog?

Figyelt kérdés

Mennyire jellemző, hogy mondjuk 25 vagy 26 évesen, szóval pont a 20as és 30as évek között valaki felmond a munkahelyén vagy ha tanul éppen akkor abbahagyja. Ha esetleg valaki úgy érzi, hogy teljesen kiégett és nem bírja már mert az egyéb céljait meg háttérbe szorította és amúgy ki se pihente magát normálisan éveken keresztül.

Szóval, mennyire ördögtől való ha egy 24-25 vagy 26 éves illető emiatt felmond, gondolván, hogy végülis tapasztalata van, ha nem is milliomos, de sikerült pénzt gyűjtenie és majd ha kipihente magát, ismét munkát vállal valahol?

Vagy esetleg ha eleve van máshonnan is bevétele, így ilyen szempontból a felmondás nem jelenti az egyetlen bevételforrást?


Huszonéves és harmincéves kor között mennyire elítélendő az ilyen?



2021. jan. 21. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el, inkább pihenjen 1 évet, mintsem, hogy kiégjen és végül emiatt elvesszen az egészsége.
2021. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az élethez pénz kell. Ez van, ezt kell szeretni. De ha te megteheted, hogy ott hagyd a munkahelyedet egy időre, vagy tanulmányaidat (?) egy időre, mert mondjuk van megtakaritásod, vagy támogat a párod, szüleid vagy akárki, akkor nyugodtan.


20 és 30 között vagyok. Én amikor kiégtem a munkahelyemen (illetve, felismertem, hogy nem akarom ezt a munkát örökké csinálni), akkor beiratkoztam egy egyetemre (lassan végzek vele). Volt megtakarítás, illetve, tudtam mellékállásban is dolgozni mellette. Nekem tök jó váltás volt, tudtam új dolgokat tanulni, csinálni, ki tudtam törni az előző munkahelyemről, ahol kiégtem.

2021. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyanról hallottam többször is, hogy a tanulást hagyták ott, és elmentek dolgozni, vagy valami mást tanulni. A munkát kevésbé hagyják ott, inkább mellette szoktak tanulni valamit, hogy majd azzal helyezkedjenek el.
2021. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!