Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elhunyt hozzátartozó személyes...

Elhunyt hozzátartozó személyes holmijaival, ruháival stb. mit szokás csinálni?

Figyelt kérdés
Valahogy nagyon morbidnak tűnik ezeket elajándékozni vagy eladni, de kidobni sem szeretnénk, ami jó állapotú.
2020. nov. 8. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Pedig szerintem az a legjobb megoldás.

Mi más?

2020. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki megtartja - habár szerintem értelmetlen, mert csak helyet foglal, de oda lehet adni a karitásznak vagy elajándékozni rászolrulóknak.

Nem morbid szerintem, az sokkal inkább az lenne, ha kerülgeted, közben meg másnak szüksége lenne rá.

2020. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Én elégetném.
2020. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Ami jó állapotú, azt nyugodtan eladhatjátok, elajándékozhatjátok, esetleg oda lehet adni karitatív szervezeteknek. A rossz állapotúakat dobjátok ki, van, amit a hajléktalanoknak is pofátlanság odaadni.
2020. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem morbid, mást nem tudsz csinálni. Tartsatok meg néhány darabot emlékbe, a többit ha mást nem el lehet adományozni. Most Covid idején még a jótékonysági szervezetek sem biztos, hogy fogadni tudják, de egy próbát megér.
2020. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
általában 2-3 hétig szokás megtartani az elhunyt dolgait a gyász és tisztelet jeléül, utána nyugodtan elajándékozhatod, de ha útban vannak a cuccok, szerintem nem fontos őrizgetni.
2020. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még csak ma halt meg az illető, még összevissza áll a fejem.
2020. nov. 8. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az előző lakók bebactak mindent a szoba közepére, miután a rokonuk meghalt. Az értékeset vitték, a többi maradt, mi az új lakók vittünk mindent a szemétre. Felháborító nak tartottam ezt.
2020. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!