Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felviben nem tudom feltölteni...

Felviben nem tudom feltölteni az érettségi eredményeimet, miért?

Figyelt kérdés
Most éppen felsőoktatásban tanulok, viszont csak akkor iratkoznék ki, ha tudom, hogy felvettek másik egyetemre, így újrafelvételizek. Viszont csak a többletpontokat és középiskolai jegyeimet tudom beírni, az érettségire csak a tájékoztatást írja le, de nincs sehol az ahol be tudnám írni a százalékjaimat, stb.-t.

2021. jan. 22. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nem lehet. Be kell jelölni hogy melyik évben érettségiztél és hogy idén fogsz. Ennyivel elintézi a rendszer, hogy oké, akkor most csak 1 tárgyból fogsz érettségizni. A vizsgaszándéknál ne felejtsd el beírni a tárgyat, amiből most érettségiznél.


Ha meg lesz az érettségid (sikeres is és szakot váltanál) a TANÚSÍTVÁNY-hoz kell feltöltened az eredményedet az idei érettségidről. (minden amit az első érettségid után kapsz érettségit, az TANÚSÍTVÁNY)

2021. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsőt annyiban pontosítanám, hogy már tanusítványt sem kell elvileg feltölteni, azt is az elektronikus adatok alapján atveszi az OH rendszeréből
2021. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már van érettségim, de akkor ezek szerint nem kell beírnom sehová.
2021. jan. 22. 23:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#2-es

Ezt nem is tudtam, de akkor köszi a kiegészítést :D


#3 igen, sehova nem kell.

2021. jan. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én már évekkel ezelőtt leérettségiztem, és most mennék egyetemre azokkal az eredményekkel (tehát nem írok újra semmit, pluszban se), ellenben úgy néz ki valahova elkeveredhetett az érettségi bizonyítványom, egyelőre sehol se találjuk... :( Ha nem lesz meg, megyek másolatot kérni belőle, nyilván, viszont addig ezt hogyan tudom a felvi.hun kezelni? Tőlem kérte a százalékos jegyeket, szerintem be is tudnám írni ha akarnám. Ellenben nem tudok ugye így szkennelt verziót feltolteni róla, mivel nincs meg egyelőre... De most akkor egyáltalán nem is kell semmit feltolteni vagy mi? Kicsit összekavarodtam már. Február 15-ig nem biztos hogy lesz másolatom róla, így elég ha később töltöm fel? Vagy egyáltalán nem fog kelleni a felvételihez? Nekem amúgy logikusan hangzik, hogy nekik megvannak központilag az érettségi eredmények, így nekem nem kell megadnom. Valaki segítsen, kicsit elakadtam. :(

2021. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyen infot az OH-tól szereznek be, nem kell beírnod, a tanúsítványokat sem. Viszont ha újra érettségizel egy tárgyból, azt a vizsgaszándéknál jelezned kell. Én is passziváltattam magam erre a félévre, a következőre is fogom, ha én is megtudom hogy felvesznek az új egyetemre, névsorból való törlést kérek én is.
2021. jan. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj most nézem, hogy a Tanúsítvány eredményét kéri csak, ezt nem tudtam értelmezni. Akkor ezek szerint tényleg nem kell feltolteni semmit, szuper. :)
2021. jan. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltölteni. Én tavaly csináltam tanúsítványt, mert ugye kellett az emelt a jelentkezéshez, és korábban csak középszintű érettségijeim voltak. Azt mondta ugyan a kormányhivatal, hogy töltsem fel felvire, így feltöltöttem a tanúsítványt, de a megjegyzésben végül az adatok feldolgozása után odaírták, hogy a dokumentum feltöltésére nem volt szükség, mert az elektronikus rendszerből átvezették. Szóval az újabb érettségi tanúsítványokat sem kell feltölteni. Pontosan nem emlékszem, hogy az eredményeket rögzíteni kellett-e vagy az sem, de nekem úgy rémlik, mintha még a bizonyítványom sorszámát sem kellett volna megadni, csodálkoztam is, hogy honnan fogják így tudni, de átvezették. Ezek szerint név és személyi adatok alapján is képes a rendszer dolgozni gördülékenyen, ez végre egy jó pont.
2021. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#2-es


Ezt én se tudtam, ment a zöld kéz.(idén felvételizek, van már érettségim, emeltezek)

2021. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!