Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen hatással volt az...

Milyen hatással volt az online oktatás a jegyeitekre? Rontottatok, javítottatok, vagy ugyanúgy teljesítettek, mint általában?

Figyelt kérdés
Én jelentősen javítottam az átlagomon, mióta online oktatás van, a hibrid oktatás még jobbat tett a tanulmányaimnak, következő félévben először esélyes leszek a tanulmányi ösztöndíjra. :) (egyetemista másodéves vagyok)
2021. jan. 24. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémet is jó volt, mert nem kellett utazgatni meg visszanézhetőek voltak a videók és ez nagyban segítette a megértést.
2021. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel online dolgozat során simán lehet puskázni, így nyilván javultak!
2021. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk november közepéig, tehát a rendeletig jelenléti oktatás volt, onnantól pedig csak 1 tárgyból tartottak online órát. Meg persze a vizsgák is online zajlottak, ahol tudtam, ott puskáztam.
2021. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem romlottak, addig kaptam ösztöndíjat, amíg nem volt covid, most nem, főleg, hogy a ponthatárok is elhúztak az egekbe. :(
2021. jan. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!