Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme kijavítani az érettségi jegyeket, és akár valamelyikből szintemelőzninhátha 30 éves koromban mennék egyetemre? Most 27 vagyok. De eléggé elrontottam őket, 3,2,3,2,4 ilyen jegyeim lettek és azóta is aggaszt.

Figyelt kérdés
Ezeket munka mellett esti sulin tettem le.
2021. jan. 24. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen megéri ha később szeretnél egyetemre menni. Én mennék egyetemre, viszont nincs emelt szintű érettségim. Belekezdeni meg nem merek már így 35 évesen. Bánom, hogy korábban nem gondoltam erre. Úgyhogy hajrá, sok sikert!
2021. jan. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

31 éves vagyok, és most fogok szintemelőzni. Sosem késő és meg lehet csinálni, akarat kérdése!

Szeptembertől meg irány a suli!

2021. jan. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki 2006 előtt végzett az általa akkor tett érettségi vizsgatargybol az emelt érettségi helyett felvételi szakmai vizsgát tehet, amely teljesen ingyenes.
2021. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes! Egyik ismerősöm 35 évesen rugaszkodik neki és októberben szintemelőzik.
2021. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szintén 31 vagyok és most szintemelőzöm 1 tárgyból a felvételi miatt, hogy bejuthassak a választott egyetemre. 18-hoz képest késő, de van még idom tanulni. Levelezőn, munha mellett fogom csinálni.
2021. jan. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!