Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem hozza be a Neptun a...

Miért nem hozza be a Neptun a tárgyakat? Szabvál, kötvál? Milyen tárgyakat érdemes felvenni, ha btk-ás vagyok? Hányat lehet felvenni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 25. 06:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
A szakod mintatanterve szerint érdemes haladni, amit megtalálsz a kar honlapján.
2021. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Igaza van. Fontos még, hogy a mintatervben szereplő kódok alapján vedd fel, mert lehet egy tárgyat több kódon is meghirdetnek - bár nem tudom nálatok ez hogy van.
2021. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
mcdonalds hamburger sütés tárgy nincs véletlenül :D mostanában nem fincsi a bölcszészek által csinált burger
2021. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Na csak idetévedt egy szellemi dögkút. Ez a mekis szöveg nagyon eredeti, gondolom most jobban érzed magad.
2021. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 hmm, tényleg nem vagy valami eredeti. Ha a szakmádban elismert lennél (már ha van) és lenne életed, valószínűleg nem itt rontanád a levegőt. 🤷
2021. jan. 26. 14:11
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 4es válaszoló és kérdező le lehet pontozni nyugodtan de attól még továbbra is büfészak a bölcsészet és semmmire sem jó nem úgy mint a pl a mechatronikai mérnöki szak ahova én járok.
2021. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon örülök a véleményednek, mantrázd csak, ha ez csökkenti a frusztrációdat.


Azért az sokat elárul a témával kapcsolatos tudásodról, hogy a "bölcsészet"-et, mint "büfészak"-ot emlegeted. Azért egy gyors google kereséssel rájöhetnél, hogy ez nem egy konkrét szak, hanem egy összefoglaló neve sok területnek/szaknak.


Egyébként meg nem mindegy, hogy mások mit kezdenek az életükkel? Kérdező feltett egy egyetemi adminisztrációval kapcsolatos kérdést. Erre idejösz és mint egy hülyegyerek beleüvöltesz valami ide nem tartozót.

2021. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#6 és én melyik szakra járok? Fogalmad sincs. Btk-on azért akadnak hasznos, piacképes szakok.
2021. jan. 26. 16:44
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Piacképes szakok BTKn na lássuk csak a tanári, meg a nyelvi szakok érnek valamit a többi viccnek is rossz 😂😂😂😂
2021. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nyelvin vagyok, köszöntem szépen, kellemes estét neked!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2021. jan. 26. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!