Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi tárgyfelvétel:...

Egyetemi tárgyfelvétel: hogyan? Mikor? (etr, zskf)

Figyelt kérdés

Most lenne az első ,regisztráltam az etr-ben de nem tudok még felvenni tárgyakat...azthiszem. legalábbis nekem nem sikerült. Még nem is lehet felvenni,vagy csak én bénázok és már kéne tudnom?

Egyébként hogy működik ez? Teljesen lehetetlennek tartom hogy képes vagyok erre, tiszta ideg vagyok... Azt írja hogy kurzusfelvétel aug.31-től szept.12-ig lesz, de az hogy a p*csába, mikor már szeptember 6.ikán sulikezdés?


2010. aug. 15. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha augusztus 31-től lesz kurzusfelvétel, akkor most még hiába próbálkozol. Attól, hogy szeptember 6-án kezdődik a suli, simán tarthat a tantárgyfelvétel szeptember 12-ig. Ugyanis tárgyakat nem csak felvenni, hanem leadni is le lehet (például még se jött be egy választható tantárgy). Tartsd be a megadott időpontokat és nem lesz gond.
2010. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ne idegeskedj, majd aug. 31-én álapotot kell váltani etr-ben (ügyintézés-->állapotváltás). Ezután fel tudod venni a tárgyaidat. De 31 előtt. nem
2010. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ó rendben köszönöm megnyugodtam:) egyik ismerősöm ilyen kétségbeesve modnta h azonnal kezdjem el mert elkapkodják a jó tárgyakat, és nagyon pórul járok, és megijedtem :D
2010. aug. 15. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha augusztus 31-től van a kurzusfelvétel, akkor az előtt nem fogsz tudni felvenni.

Azért szeptember 12-ig van, mert addig lehet és kész :) Pl. mert valamit nem vettél fel, de a suliban rájössz, hogy a többiek mennek arra az órára, mert az is kell, akkor még addig fel tudod venni.

2010. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nah előre félek 31.ikétől.... én már diplomát érdemlek ha egy határidőt sem felejtek el:DD

köszönöm

2010. aug. 15. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!