Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam az anatomia vizsgan...

Megbuktam az anatomia vizsgan van ertelme igy folytatnom?

Figyelt kérdés
Sajnos nem gondolkoztam es az utolso vizsgaidopontra jelentkeztem anatomiabol es nem sikerult. Ezzel sikerult annyira elrontanom mindent,hogy nem vehetem fel a kovetkezo felevben sem az anatomiat sem az elettant ,ezzel eleg sokat csuszok. Ha mar most elrontottam van ertelme igy folytatni? Feltudok meg zarkozni?

2021. jan. 25. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
14 félév támogatott van, tehát ha jól csinálod benne tudsz maradni.
2021. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
De tudsz pótvizsgázni is, nem? Ha egyszer megbuksz még kétszer vizsgázhatsz, meg van vmi dékáni kérelem is.
2021. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem sajnos mar nem tudok nincs tobb vizsgaidopont iden ez a legnagyobb baj,es van meg egy targyam amit nem tudtam teljesiteni mert ev elejen nem tudtam korona miatt bemenni gyakorlatra, amire szinten epul egy targy
2021. jan. 25. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se sikerült az anat. (Elsőéves ODA-s hallgató vagyok)

Ne vegye el a kedved! Sokan szívnak az anattal. Legközelebb jobb lesz és jobban figyelsz, hogy ne utolsó vizsgaidőpontra jelentkezz :)

Milyen szakon tanulsz ?

2021. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Nálatok az uv hétnek is vége van?
2021. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ne keseredj el. A legtöbb hallgató csúszik. Majd pótolni fogod.
2021. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!