Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes tovább...

Szerintetek érdemes tovább folytatnom az érettségit?

Figyelt kérdés

Már csak egy évem van hátra de most 3.hónapja elkezdtem melózni egy konyhán reggeltől estig,amit nagyon megszerettem,ez mellett mamámat gondozom,és félek hogy az iskolát nembírnám ezek mellett már.

Melyiket érdemesebb otthagynom iskolát vagy a munkát,ha esetleg nembírnám ezt a 3at egybe.


2018. aug. 9. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarnád otthagyni a sulit? Én biztos nem tenném, csak egy éved van, leérettségizel, mindezt még ingyen (!) megteheted, ami később nem kis pénzbe fog kerülni.
2018. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképp csináld meg az érettségit, hacsak nem egész életedben azon a konyhán szeretnél dolgozni. Ha meg tényleg annyira tetszik a munka, érettségi után is visszamehetsz
2018. aug. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó nyilván igazazok van , csak eléggé félek hogy nemcsinálom majd meg az érettségit főleg az angolt,meg a szlovákot
2018. aug. 9. 08:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy mindenképp érettségizz le, ma már ez alap. Utána is folytathatod ezt a melót, de legyen egy papír a kezedben.
2018. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van köszi :)
2018. aug. 9. 09:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most még bírod a konyhát 15 év múlva nem (tapasztalat). Ne ragadj benne! Tanulj!
2018. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben fogok tanulni :) hat most is kimerítő néha már a konyhán pl a 4.ik napomon reggeltől estig már de azért bírható még csak meleg ne lenne ennyire már :D
2018. aug. 9. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!