Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most mi ez a balhé az érettség...

Most mi ez a balhé az érettségi körül?

Figyelt kérdés
Tavaly is távoktatás volt, mégis megcsinálták az érettségit. Most meg sírnak, hogy "jaj há megbukok me nem tok az onlájn miatt leéreccségizny" Nem értem ezt e dilemmát.
2021. jan. 26. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Majdnem minden évben sírnak valami miatt az adott éves érettségizők. Rutin.
2021. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
57%

Mert most éppen nincs semmi hisztitéma, és generálni kell valamit. Nem hiszem, hogy jelen pillanatban akár egyetlen élő ember is tudja, hogy mi lesz akkor.


Egyébként ha lenne eszük, akkor azért sírnának, mert drága a sör, de ez csak magánvélemény...

2021. jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
35%

Én sem értem. Otthon vannak a diákok, tudnak nyugodtan tanulni. Nem kell beutazniuk az iskolába, órán a lemaradt gyerekek miatt a tanárnak elismételni az anyagot vagy épp nevelni a diákot.

Sokkal hatékonyabb így tanulni. Erre jönnek azzal, hogy az év végi jegyet akarják megszerezni, ahol már ugye eleve távoktatásban voltak, szóval a logika szerint ott is rosszabb eredményeket értek el.

Nem értem.

2021. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Miért utálod a fiatalokat?
2021. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Konkrétan mi is a bajuk? Az anyagot megkapták nem? Akkor mért is ne tudnának?
2021. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
10%

"Miért utálod a fiatalokat?"


#3. vagyok. Nem utálom a fiatalokat. De be kéne látni, hogy én is érettségiztem (nem olyan régen, öt éve), én is megtanultam az anyagot és nem kibúvókat kerestem.

Vannak jogaik, lehet aláírásokat gyűjteni meg panaszkodni, de vannak kötelezettségeik is. Tanulni kell!

2021. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Tanulni nem kell, csak ha nem tanulsz nem leszel jó tanuló.
2021. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Én végzős vagyok és abszolút nem rinyálok. Így sokkal könnyebben le fogok tudni vizsgázni. Délelőtt az online órákat végig ülöm, délutántól meg tanulok estig.


Sokkal egyszerűbb, nincs az ember elfáradva és ebből kifolyólag még hatékonyabb is. Aki képtelen tanár nélkül tanulni az kérje meg a tanárját, hogy óra után kettesbe hadd maradhasson a tanárral zoomon és el tudja neki magyarázni az anyagot. Ha normális a tanár simán bele megy.


Remélem nem leszünk mi végzősök vissza tuszkolva.

2021. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Az egyetem a legjobb online. Olyan laza a vizsga, mint a fene. :D:D:D:D:D:D:D:D
2021. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly végeztem a digitális "oktatás" alatt. 3-as jöhet az ellenvetésként hogy hiába vannak otthon az érettségizők akkor is van dolguk, úgy mint a suli mellett. Azok attól még nem szüntek meg.

Azzal egyetértek hogy ne az év végi jegyet kapják meg, mivel van aki javított és rontott. Ez függ az adott helyzettől, a tanároktól és az otthoni körülményektől hogy a diák mennyire képes tanulni. 5ös, feladnak neked 20rendelést holnapra de ebből 10re vagy csak képes, megkaptad attól még azt a 20 rendelést nem?

6-os ezzel egyetértek, a követelmények nem lettek mások, csak a pont határok növekedtek sok helyen :D Valljuk be sokaknak hátrányára vállik ez a digitális oktatás, nekem perpill előnyöm volt, de ezt csak a szakomnak volt köszönhető.

8. Amint mondtam iskolánként eltérő, és változó ki hogyan reagál és mik az új lehetőségei. Kettesbe maradni tanárral... Én is igénybe vettem és valóban hasznos volt. De a legnagyobb segítséget talán az osztályból kiscsoportokba való összeülés segithette. Részben ezért nem érzem magam elveszve+az oktatóim segítségétől. De ez nem várható el mindenhol és ezt sokan nem gondolják át.

2021. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!