Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha nem tudom...

Mi van akkor ha nem tudom teljesíteni az 50 óra közösségi szolgálatot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy alap esetben nem meheteknék érettségizni. Elég rosszul állok az óraszámmal, a fele van meg kb, 11. osztályos vagyok, év elején egyeztünk meg tanárokkal hogy hetente megyek ide-oda közösségi szolgálatra, de a vírus miatt ez abbamaradt, és nagyon nem is tudok más helyet ahol kaphatnék. Ilyenkor lehet egyáltalán közösségi szolgálatot végezni(vírus alatt)? Mert akkor lehet beáldozom a nyaramat erre...

2021. jan. 28. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Uuu ez engem is érdekelne. Ugyanebben a helyzetben vagyok.
2021. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tudsz érettségizni. Most vagyok 12.-es, most tudtam le az utolsó óráimat, nem igazolja le nekünk az iskola, önállóan kell megoldani. Nem veszik figyelembe a vírushelyzetet.
2021. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenféle szirszarért kapunk (pl. megyünk iskolába fát ültetni, ilyesmi), nehéz így vírushelyzetben, de ne aggódj, van még időd :)
2021. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nálunk nincsenek ilyen könnyen szerezhető órák sajnos :/
2021. jan. 29. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
En oszinten szolva ismerosok altal szereztem meg a javat. De pl konyvtarban, ovodaban dolgoztak a tobbiek
2021. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2021. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!