Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 59 pont az jó? (2021 felvételi)

59 pont az jó? (2021 felvételi)

Figyelt kérdés
Nekem 59 pontom lett. Ez jó? És mire elég?

2021. jan. 29. 16:05
 1/7 anonim válasza:
57%
Az enyémhez képest jó! Persze a 7. évvégi es 8. félévi jegyek is számítanak!Nekem 32 pontom lett! Rélem hogy felvesznek szolnokra!
2021. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az még jó!
2021. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Attol függ, hova.
2021. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Magadhoz képest mérd, hogy mennyire jó. Ha ez elég a gimibe, ahova akarsz menni, akkor jó. Persze személy szerint én inkább közepesnek mondanám, de valószínűleg nem is olyan céljaid vannak, mint anno nekem voltak.
2021. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
55%
Az ideihez képest jó.. Hidd el, másnak sem lett olyan fényes (nekem sem, pedig nem vagyok egy rossz tanuló).
2021. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én 57-et írtam, magamhoz képest szerintem szörnyű, bár pár tanár azt mondja, hogy ez már jó. Nem nagyon akarok hinni nekik, mivel ez elég könnyű feladatsor volt, viszont én eléggé rástresszeltem és idővel sem gazdálkodtam elég jól, a végén kapkodtam is. Meg amúgy ezek után már szerintem mondhatjuk, hogy nem is vagyok egy okos ember... Én azt mondom, hogy ez még mindig jobb, mint az 50 pont alatti mert azokra már tényleg nem néznek szép szemmel.
2021. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magadhoz képest mérd. Én 78 pontosat írtam, és ez magamhoz képest rossz eredmény. Szerintem az 59 normális, nem olyan rossz, egy közepes gimnáziumba felvesznek vele.
2021. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!