Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kell a specializációt...

Hogy kell a specializációt kiválasztani (BME)?

Figyelt kérdés

Szóval a mesterképzésemen 2 specializáció közül választhatok, DE erre nekem kell figyelni, hogy az egy specializációhoz tartozó tárgyakat vegyem fel, vagy jelentkezni is kell rá külön?

Az alapképzést nem itt végeztem, és nem kellett specializációt választani, szóval ez így teljesen új dolog nekem, és nem nagyon találtam eddig infót róla...



2021. jan. 31. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk úgy volt annó, hogy írták, hogy mikor kell választani. (Suli kezdés előtt) Először feletted a tárgyakat, utána megjött az eredmény és akkor felvehetted a speciálizáció tárgyait is.
2021. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jan. 31. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!