Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kérdésem a következő. első...

A kérdésem a következő. első éves egyetemista vagyok és arra vagyok kíváncsi hogy a specializációk amik közül választhatok maximum egyet vagy többet is lehet? Illetve ha több specializációt lehet választani akkor később le lehet adni a spec.-t?

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Egyszerre egyet valasztasz, es arra mesz. Nem, ezt nem valtogatod mint egy faktot gimiben. Fellehet venni tobbet, (de nem vagyok benne biztos hogy mindenhol), viszont csak csusztatassal. Mindenkepp csuszol annyi felevet amig meg nem csinalod azokat a targyakat is. Ha felvetted, le mar nem adhatod, nem torolheted oket.
2020. nov. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Magabiztosan beszélsz hülyeséget, első.


Kezdjük ott, hogy melyik egyetem, milyen szak? Folytassuk ott, hogy ezt nem itt, hanem az illetékesektől - tanulmányi felelős, oktatók, stb. - kellene megkérdezni elsősorban.

Szakonként eltérő lehet, hogy mennyit és milyen kombinációban választhatsz. Meg persze ezek a szabályok-követelmények időről időre változhatnak is.

Én két specializációt vettem fel anno, és utólag nem lehetett leadni.

2020. nov. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
2# A sajat tapasztalataim alapjan vagyok magabiztos, ket egyetem kapcsán. Sajnalom, hogy nem ismerem az osszes egyetem szabalyrendszeret. De igaz, oda kellett volna irnom, hogy erdeklodjon a sajat egyeteme TO-jan, az a legbiztosabb. ;)
2020. nov. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jogos egyetemet nem írtam ezért elnézést is kérek, jelenleg a DE-BTK karon vagyok töri alapszakos, de a töri specializáció mellett nagyon érdekel az olasz is régóta, erre van lehetőség a felvételére. De ha netalántán bármi alakulna (nem jön be a szak vagy tényleg bármi ami miatt nem tudnám folytatni), a válaszok alapján maximum tényleg megkérdezem a TO-t és majd valami kiderül. Válaszokat előre is köszönöm!
2020. nov. 11. 02:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!