Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet online órán kamera...

Hogy lehet online órán kamera használatot megúszni?

Figyelt kérdés
Milyen módszerrel tudok az online órámon (meet platformon) valamilyen megoldással “nem részt venni” az órán. Arra gondolok pl, hogy belépek, és a kamera a laptopról nem engem mutat élőben, hanem egy előre felvett videót rólam. Tudtok más alternatívát, megoldást? Fontos lenne.!

2021. febr. 2. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ember ha már nem kell bejárni ne fájjon végig ülni azt a 45 percet...
2021. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg az alfeledet mutatni a tanárnak, ha már ilyen szégyenlős vagy?
2021. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
És ha a tanár felszólít? Semmi értelme ennek, ülj csak be szépen az órára.
2021. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Igaza van az 1.nek. Örülj, hogy úgy tanulsz hogy ki sem kell mozdulnod a házból.
2021. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy
2021. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

7:40-től délután sokáig folyamatosan..

Úgy, hogy mellette a háztartás van a nyakamban.

Az hagyján, hogy lenne jobb dolgom, de azért kaptam szaktanárit, mert az órán ittam egy korty vizet...

Embertelenül követelnek...

2021. febr. 2. 23:37
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Hát mondd azt hogy nincs kamerád vagy elromlott. Nagyon mást nem tudsz tenni...
2021. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

"a háztartás van a nyakamban" Ez jó!


Nekem egy 2 éves gyerek van a nyakamban közben. Szó szerint!

2021. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Nekem meg egy 2,5 éves és egy 5 éves. Meg hamarosan a munkám is. :D De ezt én akartam így nem panaszkodom csak a tényeket közöltem. Mondjuk online szóbelizni nem tudtam volna ha a férjem nem vigyázott volna a kicsire mert szó szerint nekem is a nyakamban lett volna és semmit se értett volna senki kb. :D
2021. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Vettem egy notebookot, csodák csodajára kamera nélkül, nem is figyeltem erre a dologra. Mivel kivolt nezve előre es a lenyeg, hogy dedikalt videokartyaja legyen es intel procija. Nagyon jo aron hozzajutottam. Amikor megkaptam akkor nezem nincs kamera, nagyon megörültem. Igy vizsgazok, mondom a tanarnak, hogy sajnsos kamera nelkul vagyok. Elfogadja nem tud mit tenni meg ugye en sem.
2021. febr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!