Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges egyszerre 2 online...

Lehetséges egyszerre 2 online órán is részt venni? (microsoft teams)

Figyelt kérdés
Ütközésem van. Jó lenne mindkettő órát felvenni videóra. Nem ismerek senkit a kurzusokról, egy idegent csak nem kérhetek meg rá, hogy minden órát töltsön fel nekem valahova. Van valami ügyeskedés?
2021. febr. 3. 13:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Sajnos 2 olyan tanárról van szó, akik nem szeretik, ha rögzítve van az értekezlet, így ők se fogják a rögzítést elindítani.
2021. febr. 3. 13:40
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát... esetleg két különböző eszközről, de ebben sem vagyok biztos, mert a profil egyezés is megzavarhatja a rendszert szerintem. Érdekes a problémafelvetés egyébként, már csak azért is, mert a Teams elméletileg jelzi-érzékeli, ha "hívásban" vagy.
2021. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2 különböző eszközről igen, ugyanarról az eszközről nem - állítólag. (Én nem próbáltam, mert nálunk minden tanár rögzíti, így ha ütközik két órám, mindkettőbe bekapcsolódom egy ideig.)
2021. febr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2 különböző eszközről próbáljam? vmwareben telepítek egy windowst, hátha úgy jó lesz. De még telefonra is lelehet szedni B tervnek. Remélem nem kapok valami fiók bannt. Majd leírom mire jutottam, de élesben csak 2 hét múlva derül ki. Köszi a válaszokat
2021. febr. 3. 13:58
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez engem is érdekelne!

Felakartam venni egy szabvált de akkor sajnos órám lesz

2021. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Különböző eszközről én még ugyan arra a meetingre is be tudok jelentkezni XD

Így szoktam, ha gépen vagyok, de ki kell mennem valahová.

2021. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tényleg működik. Én úgy oldottam meg, hogy az egyik értekezleten rendes windowsal vagyok. Másikon pedig a virtuálissal. Mindkettőn megy az OBS, így mindent vissza tudok nézni. Telefonnal is megoldható.
2021. febr. 17. 11:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hasonló problémám van, ilyen megoldásban gondolkodom én is. A Teams jelzi a tanárnak, hogy felveszed az órát?
2021. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem jelzi! Viszont ha megosztod a képernyőd, mert mutatni akarsz a tanárnak valamit, akkor ne felejtsd el előtte bezárni az felvevőt. Tudom, nem mindennapos hogy a képernyődet akarod megosztani, de nálunk előfordul programozás órákon, hogy ha nem fut le a program, akkor a tanár szeret ránézni mit alkottunk.
2021. febr. 27. 23:11
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Köszönöm! Nálunk nem nagyon van ilyesmi, főleg előadásaink vannak, a szemináriumok is előadás jellegűek, így ebből nem volt probléma. :)
2021. febr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!